Szkoła - GAPP

Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 brak zdjęcia
Doskonałe miejsce na twój bankiet

Wielu przedsiębiorców nie wie gdzie zorganizować ważne spotkanie firmowe, które pozwoli nawiązać nowe znajomości i transakcje. Każdy z nich jednak chce, aby taka uroczystość miała pozytywny wydźwięk. W tym może pomóc nasze centrum kongresowe, które oferuje doskonałe miejsce na każdą konferencję. Niezależnie od tego czy masz zorganizować spotkanie firmowe, sympozjum naukowe czy wystawę, u nas znajdzie się dla ciebie odpowiednio duża sala bankietowa. Rzeszów. Nasze sale są w stanie pomieścić zróżnicowaną liczbę gości, posiadamy mniejsze obiekty na maksymalnie 100 osób, jak również większe. Specjalna konstrukcja naszych pomieszczeń umożliwia również łączenie niektórych sal, przez co uzyskujemy jeszcze większą ilość przestrzeni. Ponadto do dyspozycji twoich gości będzie parking strzeżony gdzie każdy może znaleźć miejsce. Można także zamówić u nas catering na poczęstunek dla uczestników spotkania. To wszystko oferuje sala bankietowa. Rzeszów jest jednym z miast gdzie łatwo nas znaleźć!

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 4

59 318 0
2 brak zdjęcia
Szkolenie i asertywność tobie pomoże

Nie zwlekaj i już zacznij uzupełniać wiedzę.Uczestnicząc w kursach szkolenie asertywność rozpoznasz swoje braki w znajdowaniu się w sytuacjach stresowych. Proponujemy bardzo szeroki wachlarz szkoleń, z które zainteresują Ciebie. Proponujemy zainteresowanie się szczegółami na naszej stronie internetowej i wybranie stosownego szkolenia. Nasza firma szkoleniowa zajmująca się prowadzenie kursów i przeszkoleń zaproponuje odpowiednie do zainteresowania i Twego wymagania szkolenie asertywność. Posiadamy szkoleniowców i trenerów asertywności o wysokiej klasy z certyfikatami. Nasze kursy szkoleniowe są przeznaczone nie tylko dla początkujących, oraz także dla specjalistów.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 4

51 631 0
3 brak zdjęcia
Książeczki dla dzieci - rozwój i miło spędzony czas

Dziecko od urodzenia poznaje świat. W młodym wieku przypada jego największy rozwój, a kartonówki, kolorowanki czy bogato ilustrowane encyklopedie pomogą mu w rozwoju i odkryciu pasji i zainteresowań. Wydawnictwo Monika Duda od wielu lat tworzy książeczki oraz inne wyroby papiernicze z myślą o dzieciach. Uważamy, że najlepsza nauka to ta, którą dziecko chłonie z pasją i zainteresowaniem. Dlatego dbamy, żeby nasze produkty były atrakcyjne dla najmłodszych. Oferujemy bogaty wybór różnych pozycji, dla dzieci w różnym wieku. Kartonówki i kolorowanki, przeznaczone dla najmłodszych pociech, pozwalają ćwiczyć kreatywne i abstrakcyjne myślenie. Ich zaletą jest także trwałość i odporność na zużycie podczas zabawy. Oferujemy także ilustrowane encyklopedie oraz bruliony dla trochę starszych dzieci. Dzięki nim będą mogły poznawać świat, uczyć się i odkrywać swoje zainteresowania. Dbamy o to, by produkty oferowane przez nas były atrakcyjne dla odbiorców oraz dały dużo radości i pożytku dzieciom.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 4

41 633 0
4 Propozycja wartościowych studiów magisterskich
Propozycja wartościowych studiów magisterskich

Z pewnością zastanawiałeś się, jeżeli jesteś studentem pierwszego stopnia nad studiami, które nazywają się studia magisterskie. Taki stopień studiów pozwala rozwijać swoją edukację w dalszym stopniu tak, aby otrzymać jeszcze wyższy stopień wykształcenia, jaki gwarantują studia magisterskie. Oferowane przez nas różnorodne kierunki i specjalności zagwarantują otrzymanie wyrafinowanego wykształcenia, które pozwoli na zdobycie dobrej posady na rynku pracy. Dzięki naszej ofercie zdobędziesz kompleksową wiedzę w danym temacie i specjalizację, dzięki której będziesz atrakcyjną jednostką do pozyskania przez przyszłego pracodawcę. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która dzięki swojemu bogactwu wyborów kierunków i specjalności znajdzie swoje ukierunkowanie dla każdego chętnego studenta do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności i pozyskania tytułu magistra, tak cenionego na rynku pracy.

Adres www: www.wwsh.edu.pl

Nasza ocena: 4

39 284 0
5 brak zdjęcia
Obsługa klienta - klucz do sukcesu!

Na szybko rozwijającym się rynku usług, w dużym tempie rośnie konkurencja, dlatego coraz większą wagę odgrywa profesjonalna obsługa klienta. Szkolenia z tego zakresu, oferowane przez naszą firmę pozwolą Państwu na podniesienie standardu świadczonych przez Państwa usług, pozwoli na podniesienie sprzedaży oraz zwiększenie obrotów. Od kilkunastu lat działamy na polskim rynku i dziś - dzielimy się swoim doświadczeniem. Wiemy, że zarówno przy kontakcie osobistym, jak i telefonicznym najważniejsza jest profesjonalna obsługa klienta. Szkolenia z tego zakresu pozwolą Państwu i Państwa pracownikom podnieść poziom kompetencji w tej dziedzinie. Uczestnicy warsztatów poznają zasady prowadzenia efektywnej rozmowy z potencjalnym klientem, tak by budować pozytywny wizerunek reprezentowanej firmy.

Adres www:

Nasza ocena: 4

31 330 0
6 brak zdjęcia
Oferta kursów w Trójmiejskiej Szkole Jazdy Speed

Trójmiejska Szkoła Jazdy Speed serdecznie zaprasza na kurs prawa jazdy w Gdańsku oraz w innych miastach Trójmiasta - Gdyni i Sopocie. Nasza szkoła została założona przez wieloletniego instruktora nauki jazdy, który zapragnął zdobyte przez siebie doświadczenie wykorzystać w najlepszy możliwy sposób. Kurs prawa jazdy w Gdańsku, który państwu oferujemy, to propozycja optymalna. Nasi instruktorzy najpierw pozwolą państwu zrozumieć teoretyczne podstawy jazdy, zachowania się na drodze i prowadzenia samochodu. Następnie - dadzą państwu świetnie lekcje w terenie. Wierzymy, że mitem jest to, że praktycznie nie da się zdać kursu za pierwszym razem. Da się - do tego potrzebny jest jednak dobry proces nauki. Znajdziesz to w naszej Trójmiejskiej Szkole Jazdy.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 4

31 140 0
7 brak zdjęcia
Fachowe i niedrogie tłumaczenia uwierzytelnione

Dostanie się na ministerialną listę tłumaczy przysięgłych, jest wielką nobilitacją dla każdej osoby wykonującej przekłady językowe. Z biurem tłumaczeń 123Tłumacz współpracują wyłącznie tłumacze najwyższej klasy wykonujące fachowe tłumaczenia przysięgłe. Angielski jest językiem, z którego najczęściej dokonuje się przekładów uwierzytelnionych w wyróżnionym w tekście biurze. Wszystkie tłumaczenia przysięgłe angielski realizowane w tym biurze charakteryzuje punktualność, niezawodność i najwyższa precyzja wykonania. Rzetelnie prowadzona biuro tłumaczeń powinno na pierwszym miejscu zawsze stawiać swojego klienta i jego oczekiwania. Tak postępuje od początku swojej działalności biuro 123Tłumacz. A warto zaznaczyć, że w branży translatorskiej obecne jest od kilkunastu lat. Setki zadowolonych klientów indywidualnych oraz firm, a także ugruntowana pozycja wśród konkurencji sprawia, że z usług biura chętnie korzystają kolejni klienci. Dla stałych klientów oferowane są wysokie rabaty.

Adres www:

Nasza ocena: 4

20 656 0
8 brak zdjęcia
Efektywna nauka języka angielskiego

Język angielski jest językiem światowym i co do tego nikt nie może mieć najmniejszych wątpliwości. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że dziś języka angielskiego możemy się uczyć nie tylko w szkołach językowych, ale także w domach poprzez wszelkiego rodzaju kursy. Niemniej jednak oczywiste jest to, że o wiele skuteczniejsza jest nauka w szkole. Nie inaczej jest w Gdańsku, gdzie wiele osób stawia na angielski (Gdańsk). Jedną z placówek, która kształci w tym kierunku, jest nasza szkoła językowa, która zatrudnia tylko i wyłącznie najlepszych lektorów. Dzięki temu cykl nauki nie trwa długo, a zarazem jest bardzo skuteczny. Sam zobaczysz, jak poprawisz swój angielski (Gdańsk).

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 4

17 339 0
9 brak zdjęcia
Profesjonalne i skuteczne leczenie alkoholizmu

Zdarza się, że dotykają nas choroby, z którymi nie jesteśmy sobie w stanie poradzić sami. Jedną z nich jest alkoholizm. Leczenie mające pomóc uporać się z tym problemem powinno odbywać się w sposób profesjonalny i być wspomagane fachową terapią. Taką działalnością zajmuje się ośrodek terapeutyczno-szkoleniowy Do Siebie. Tam właśnie kadra doświadczonych, odpowiednio wykwalifikowanych lekarzy, instruktorów i terapeutów wraz ze swoimi pacjentami wspólnie pochyla się nad problemem, jakim jest alkoholizm. Leczenie proponowane przez placówkę odznacza się dużą skutecznością, co pomaga uzależnionym wyrwać się ze szponów nałogu i zacząć normalne, zdrowe życie.

Adres www:

Nasza ocena: 4

11 420 0
10 brak zdjęcia
Cztery strony świata - świat w zasięgu przedszkola

Dawno i bezpowrotnie minęły czasy, w których przedszkola służyły tylko jako "przechowalnia" dla dzieci. Znalezienie właściwego balansu między beztroską zabawą, a przygotowaniem dzieci do całego późniejszego życia nie jest rzeczą łatwą, ale specjaliści zatrudnieni w Czterech Stronach Świata wiedzą co robią. Cztery strony świata - nowoczesne, dwujęzyczne przedszkole (Praga Południe) zaprasza dzieci od 2-6 lat. Oferuje szereg zajęć dodatkowych, prowadzonych systemie dwujęzycznym (języki: polski oraz angielski), z nauką języka hiszpańskiego z elementami kultury latynoskiej. Sale wyposażone są w kamery, dzięki którym rodzice zawsze mogą zobaczyć swoje dziecko. Jeżeli przedszkole praga południe to tylko Cztery Strony Świata.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 4

10 760 0
11 Moje bambino - pomoce dydaktyczne z matematyki

Firma Moje Bambino, będąca kontynuatorką tradycji słynnej, ponad studwudziestoletniej firmy St. Majewski, ma w swojej bogatej ofercie pomoce dydaktyczne (matematyka). Przygotowywane przez doświadczonych, odpowiednio wykwalifikowanych autorów pomoce dydaktyczne (matematyka) dla dzieci zarówno w wieku przedszkolnym, jak i szkolnym to gwarancja poprawy wyników i głębszego zainteresowania się przedmiotem przez dziecko. Firma oferuje też szeroki asortyment wszelkiego rodzaju artykułów piśmienniczych, takich jak kredki, bloki rysunkowe czy farbki, jak również artykuły do wyposażenia pomieszczenia, w którym dziecko będzie się uczyło.

Adres www: http://www.mojebambino.pl/szkola/katalog

Nasza ocena: 4

3 183 0
12 Kurs języka hiszpańskiego w Łodzi

Centrum Języków Obcych Akcent zaprasza wszystkich chętnych na kurs języka hiszpańskiego (Łódź) i wielu innych. Jest to marka powstała z pasji do języków obcych, która stara się zarazić nią innych. Nauka takiej dziedziny przydaje się w późniejszym życiu, gdyż otwiera możliwości światowe przed każdym, kto zna języki obce. Kurs języka hiszpańskiego (Łódź) nie wymaga dużych nakładów finansowych i czasowych, a nadal przynosi korzyści. Prowadzony jest on przez wykwalifikowanych nauczycieli cechujących się dodatkowo cierpliwością i indywidualnym podejściem do każdego ucznia.

Adres www: http://www.akcent-edu.pl/j-hiszpanski-ogolny

Nasza ocena: 4

4 963 0
13 http://www.languageabroad.com.pl/dla_doroslych/wielka_brytania
angielski w anglii - kursy organizowane przez language abroad

Language Abroad to szkoła języków obcych, specjalizująca się w kursach językowych za granicą. W ofercie znajdują się szkolenia wakacyjne oraz wyjazdy na cały rok. Szkoła, oferująca język angielski w Anglii, daje możliwość najbardziej skuteczniej nauki języka. Dodatkowo, umożliwia poznanie obcej kultury, zapoznanie się z nowymi ludźmi oraz przeżycie fantastycznej przygody. Language Abroad współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi szkołami za granicą. Angielski w Anglii to nie jedyna oferta firmy. Możliwe kierunki wyjazdów to m.in.: Japonia, USA, Francja i Hiszpania.

Adres www: www.languageabroad.com.pl

Nasza ocena: 4

5 291 0
14 brak zdjęcia
Food Safety - wdrażanie HACCP oraz GMP/GHP w Krakowie

Food Safety to specjalistyczna firma mająca siedzibę w stolicy Małopolski, która zajmuje się między innymi usługami, takimi jak wdrażanie HACCP (Kraków). W ramach oferowanych usług Food Safety zapewnia między innymi przeprowadzanie audytów, przygotowanie instrukcji oraz procedur HACCP, GMP/GHP, dostosowanie do wymagań Sanepidu, doradztwo i szkolenia pracowników i kadry kierowniczej, optymalizację procesów technologicznych, zarządzanie systemem HACCP zgodnie z najnowszymi przepisami. Wdrażanie HACCP (Kraków) z firmą Food Safety to pewność, że usługa zostanie wykonana rzetelnie, zgodnie z przepisami prawnymi i oczywiście w sposób satysfakcjonujący klienta.

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 990 0
15 brak zdjęcia
Chroń środowisko z firmą SEKA

Ochrona środowiska Wrocław powinna dotyczyć każdego z nas. Staje się ona szczególnie ważna w przypadku planowania jakiejkolwiek ingerującej w otoczeniu inwestycji. Potrzebne są wtedy odpowiednie pozwolenia i decyzje, które wydaje m.in. firma SEKA. Jest to marka zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska, dlatego to do niej warto zwracać się z problemem czy pytaniem o możliwość realizacji danego przedsięwzięcia. Ochrona środowiska Wrocław w wydaniu tej marki to także odpowiednie pomiary i profesjonalne badania mające na celu usprawnienie naprawy otoczenia.

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 910 0
16 Kurs prawa jazdy w dogodnych cenach

Kurs prawa jazdy Gdynia ze szkołą AL-CAR to gwarancja pomyślnego zdania egzaminu teoretycznego i praktycznego. O tym fakcie przekonały się już tysiące zadowolonych kursantów, którzy teraz sprawnie poruszają się na drogach. Jeżeli Ty też chcesz dołączyć do ich grona, zgłoś się już dziś! Kurs prawa jazdy Gdynia oferowany jest w atrakcyjnych cenach, idealnych na każdą kieszeń. Co więcej, jest możliwość rozłożenia zapłaty na trzy raty, które nie obciążą budżetu. Szkolenie praktyczne realizowane jest na samochodach Toyota Yaris.

Adres www: http://Osk-ALCAR.pl/kurs-prawa-jazdy.html

Nasza ocena: 4

5 278 0
17 brak zdjęcia
Euro Aplhabet - szkoła językowa w Lublinie

Euro Alphabet to profesjonalna szkoła językowa. Lublin jest miejscem, gdzie marka działa i oferuje swoje zaawansowane usługi. Szkoła językowa (Lublin) prowadzona jest przez samych specjalistów, najlepszych w swojej branży. proponują oni naukę aż siedmiu języków dostosowanych do poziomu wiedzy danego użytkownika. Kursy są przeznaczone dla różnych kategorii wiekowych. Euro Aplhabet pełni także funkcję tłumacza świadczącego zaawansowane usługi dla firm z różnych branż i dziedzin. Działa ona od wielu lat, obserwuje rynek i dostosowuje swoje metody do jego licznych zmian.

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 297 0
18 brak zdjęcia
Efektywne lekcje wychowawcze dzięki OficynieMM.

Lekcje wychowawcze można zaliczyć do tych najbardziej potrzebnych w polskim szkolnictwie. Często jednak wychowawcy którzy nie radzą sobie z młodzieżą nie potrafią przeprowadzić ich efektywnie, tak by przynosiły one pożądane skutki. Dlatego z pomocą przychodzi OficynaMM- wydawnictwo prawnicze, działające aktywnie już od wielu lat. Dzięki swoim praktycznym poradom, wskazówką, oraz wypowiedziom wielu doświadczonych pedagogów w czasopiśmie, dowiesz się jak dotrzeć do młodzieży, i radzić sobie z ich problemami. Dzięki temu lekcje wychowawcze będą przynosić upragnione efekty! Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź Nas na www.oficynamm.pl

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 093 0
19 brak zdjęcia
Ocena ryzyka zawodowego wg Silesia BHP

Ocena ryzyka zawodowego to dział, który wymaga kompetencji oraz doświadczenia. Zajmuje się nim między innymi znana i ceniona marka Silesia BHP. Jest to doskonały partner każdej marki, która potrzebuje usług w zakresu BHP. Silesia BHP nalicza opłaty za korzystanie ze środowiska, wykonuje takie zadania jak ocena ryzyka zawodowego czy też opracowuje instrukcje bezpieczeństwa pożarowego. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo i spokój pracownikom zwracających się do niej firm. W skład tej marki wchodzą wykwalifikowani fachowcy, którzy chętnie pomagają klientom.

Adres www:

Nasza ocena: 4

3 523 0
20 brak zdjęcia
najciekawsze półkolonie Poznań

Twój Robot zaprasza dzieci i młodzież na półkolonie Poznań - warsztaty robotyki i informatyki. Różne grupy wiekowe od 5 go 17 z dostosowaniem materiału i metod pracy zapewnią świetne spędzenie wolnego czasu. Twój Robot łączy przyjemne z pożytecznym - zabawę z nauką. Uczestnicy pracują na specjalnie przygotowanych materiałach i zestawach. Twój Robot posiada liczne certyfikaty oraz jest zdobywcą wielu wyróżnień. Warsztaty zostały także uznane Miejscem Odkrywania Talentów przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Półkolonie Poznań doskonały pomysł na wakacje. Twój Robot posiada pracownie w całej Polsce - znajdź najbliższą Ciebie.

Adres www:

Nasza ocena: 4

3 443 0