Maszyny Specjalistyczne - GAPP

Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 brak zdjęcia
Szerooki wybór nowoczesnych wózków do palet

Nasza firma od wielu lat prowadzi produkcje i sprzedaż profesjonalnych wózków widłowych i części do nich. W naszej ofercie znajdują się wózki widłowe spalinowe, elektryczne oraz tradycyjne ręczne wózki paletowe. Nasze produkty są chętnie wykrozystywane przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa z branży handlowej i logistycznej. Regularnie wprowadzamy do asortyment nowe modele specjalistycznych wózków, np. wózki widłowe spalinowe do pracy w wąskich korytarzach czy do kompletacji zamówień. W naszym zakładzie posiadamy także pełen asortyment części zamiennych i akcesoriów dodatkowych do każdego rodzaju wózka widłowrbo oferowanego do sprzedaży. Na uwagę zasługuje także atrakcyjna ofertap ojazdów używanych - są to różnego rodaju wózki spalinowe i elektryczne w dobrym stanie, objęte gwarancją producenta. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa znajduje się specyfikacja techniczna pojazdów.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 6

35 397 0
2 Szeroki wybór produktów chłodniczych

Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z wiodących dostawców innowacyjnych rozwiazań w obszarze klimatyzacji i chłodnictwa. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe produkty i urządzenia, które są dostosowane do zmieniających się potrzeb klientów. W naszej ofercie znajdują się zarówno kompletne instalacje i systemy chłodnicze (takie jak chłodnie przemysłowe), jak też poszczególne podzespoły do tego typu systemów (np. nowoczesne sprężarki i agregaty chłodnicze). W przypadku produktów takich jak komory chłodnicze, mroźnie składowe itp., posiadamy agregaty chłodnicze spełniające niezbędne wymogi dla tego typu projektów. Nasze urządzenia charakteryzują się niezawodnością i dużą efektywnością w zakresie wykorzystania energii niezbędnej do skutecznego działania nawet największej chłodni. Specjaliści naszej firmy wykonują wszelkie niezbędne prace związane z instalacją dostarczanych systemów chłodniczych oraz z serwisem pogwarancyjnym i ewentualnymi naprawami i renowacją naszych urządzeń chłodniczych.

Adres www: http://lodos.pl/oferta/chlodnictwo/agregaty-chlodnicze/

Nasza ocena: 6

32 192 0
3 brak zdjęcia
Montaż mechaniczny części do pojazdów

Obróbka metali, spawanie, tworzenie okablowania czy podwykonawstwo, to jedne z kilku usług proponowanych przez Dellner Components, firmę, która realizuje zlecenia na rzecz przemysłu kolejowego czy wydobywczego. W zakresie działań znajduje się też montaż mechaniczny, który dotyczy wszystkich jego aspektów, także ustalenia profesjonalnego łańcucha dostaw i zaopatrzenia. Montaż mechaniczny dotyczy precyzyjnego dopasowania wszystkich części, w tym ich zespawania, co jest wykonywane przy pomocy nowoczesnych spawarek obsługiwanych przez doświadczonych fachowców. Do łączenia elementów firma wykorzystuje też odpowiednie rury, śruby, nity czy konstrukcji stalowych, które są obrabiane, jeśli zachodzi taka konieczność. Dellner Components montuje między innymi podzespoły w pociągach osobowych, które kursują na polskich trasach. Z tego też powodu są one objęte rygorystycznymi obostrzeniami w zakresie jakości.

Adres www:

Nasza ocena: 6

23 799 0
4 brak zdjęcia
Cramo - wypożyczalnia urządzeń budowlanych.

Firma Cramo to doświadczona i profesjonalna wypożyczalnia. Zagęszczarki, osuszacze powietrza, zacieraczki do betonu - te wszystkie narzędzia, a także wiele więcej można wynająć właśnie u nas. Dbamy o to, aby wypożyczane przez nas urządzenia zawsze znajdowały się w doskonałym stanie i spełniały wszelkie normy jakościowe. Zasady wynajmu w firmie Cramo są klarowne, tak więc wypożyczanie u nas sprzętu to sama przyjemność. Urządzenia budowlane, drogowe oraz elektronarzędzia - to tylko niewielka część tego, co oferuje nasza wypożyczalnia. Zagęszczarki oraz osuszacze z naszej wypożyczalni używane są przez wiele firm w całej Polsce.C

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 6

16 789 0
5 brak zdjęcia
Piece komorowe WICHARY Technologies

WICHARY Technologies Sp. z o.o. to uznana firma działająca na rynku od 1992 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości urządzenia oraz technologie służące różnym branżom przemysłowym, które WICHARY czynnie wspomaga. Nasze systemy są wykorzystywane m.in. w górnictwie, recyclingu, kolejnictwie, obróbce materiałów służącej drukowi przestrzennemu, eksploatacji i klasyfikacji surowców, obróbce cieplnej i ciśnieniowej, przemyśle spożywczym czy w transporcie wewnętrznym. W ramach naszych produktów oferujemy m.in. piece komorowe i taśmowe, oparte na sprawdzonej technologii mikrofalowej, dobranej do indywidualnych potrzeb poszczególnych producentów. Piece komorowe firmy WICHARY wykorzystując mikrofale, umożliwiają szybkie grzanie (fale rozchodzą się z szybkością światła!), bez konieczności wstępnego nagrzewania materiału, zapewniając wysoką sprawność całego procesu. Dają też możliwość integracji z linią produkcyjną. Aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty zapraszamy na stronę internetową www.wichary.eu.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 6

16 455 0
6 brak zdjęcia
Obróbka metali najlepsza dla każdego

Firma SKRAW SERWIS obróbka metali poleca się i oferuje swoje usługi w zakresie obróbka metali cnc. Posiadamy ogromnie wysokie doświadczenie oraz bogato wyposażony park maszynowy pozwalający nam na szybkie i efektywne toczenie, frezowanie, wiercenie i grawerowanie. Nasze urządzania to najnowszej generacji sprzęt wykorzystywany, jako obróbka metali cnc. Tworzymy według wzoru dostarczonego przez klienta lub wynikającego z dokumentacji, jaka nam dostarcza. Nasza firma to najlepsza obróbka skrawaniem cnc. Jest to sposób na obróbkę metali najbardziej popularny. Metoda ta posiada wiele zalet, których nie posiadają starsze technologie. Jest to metoda najbardziej precyzyjna oraz najlepsza. Precyzja to główna z zalet tej obróbki. Każdy element będzie idealny i może być wytwarzany na skale masową. W tej technologii błędy właściwie nie istnieją i można o nich zapomnieć. Zapomnijmy o przekraczaniu wymiarów, wszak mamy już dostępną na szeroką skalę obróbkę cnc. Współpracujemy z wszelkimi klientami z całego kraju.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 6

15 286 0
7 brak zdjęcia
Profesjonalne wagi do koparek dźwigowych

Tamtron Group od trzydziestu lat zajmuje się dostarczaniem urządzeń mierzących ciężar różnych maszyn stosowanych w przemyśle, jak też innych pojazdów. Firma oferuje między innymi wagi do koparek, które wykorzystywane są regularnie na budowach nieruchomości, jak też przy pracach ziemnych i drogowych. Wagi do koparek są stosowane po to, by znać obciążenie takiej maszyny, co jest konieczne przy użytkowaniu jej na drogach krajowych. Nawierzchnie drogowe mają swoje ograniczenia i limity, których ciężkie sprzęty nie mogą przekraczać, ze względu na bezpieczeństwo, zarówno swoje, jak i stanu dróg. Wagi do koparek oferowane przez Tamtron Group montowane są na ruchomych i mobilnych platformach, dlatego ich przewożenie nie sprawia trudności. W przypadku zamówienia tego towaru przez klienta jest on dostarczany na miejsce przy użyciu specjalnych lawet. Tamtron udziela dziesięcioletniej gwarancji na swoje urządzenia, jak również dostarcza oprogramowanie niezbędne do ich kalibracji i prawidłowej eksploatacji.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 6

15 286 0
8 http://e-srubytrapezowe.pl/22-sruby-trapezowe
Wyroby śrubowe z gwintem trapezowym

Zajmujemy się produkcją wyrobów śrubowych z metalu i poliamidu. Oferowana śruba trapezowa znajduje zastosowanie w mechanice oraz konstrukcjach stalowych narażonych na duże obciążenia. Specjalnie zaprojektowany kształt gwintu powoduje, że śruba jest odporna na działanie dużych sił. Dlatego śruby tego typu są nieocenione w mechanice, budownictwie i przemyśle ciężkim. W naszym zakładzie wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcyjne. Śruba trapezowa powstaje na obrabiarkach sterowanych cyfrowo, dlatego charakteryzuje się najwyższą precyzją wykonania. Użycie śruby z gwintem trapezowym pozwala uniknąć zerwania spojenia przy wysokim naprężeniu. W naszej ofercie są wyroby śrubowe do silników i mechaniki precyzyjnej oraz śruby trapezowe dla budownictwa czy dużych konstrukcji stalowych. Oferujemy najwyższy poziom usług w dziedzinie dostarczania niezawodnych wyrobów śrubowych. Nasze śruby są wysoko cenione przez producentów urządzeń i maszyn stosowanych w przemyśle.

Adres www: www.e-srubytrapezowe.pl

Nasza ocena: 6

15 306 0
9 grzejniki purmo - http://kociołcenowy.pl
Wielofunkcyjne i sprawdzone grzejniki purmo

Chcielibyśmy zaproponować Państwu wyjątkowe grzejniki purmo, które zainstalują Państwo w każdym pomieszczeniu. Dzięki nim ogrzewanie czy dogrzewanie powierzchni będzie efektywne i przyniesie pożądane efekty. Te grzejniki są zaprojektowane z myślą o osobach ceniących ekonomiczne podejście do zużycia energii. Jeśli poszukujecie nowoczesnych i estetycznie wyglądających urządzeń grzewczych, to grzejniki purmo zostały stworzone z myślą o Waszych potrzebach. Proponujemy je w bardzo przystępnej cenie, z gwarancją jakości i długiego czasu eksploatacji. Nie zwlekajcie i zamówcie je już dzisiaj. Nasze grzejniki spełniają najwyższe standardy i wykonane są z najlepszych surowców idealnie przewodzących ciepło. Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy.

Adres www: www.kociołcenowy.pl

Nasza ocena: 6

14 887 0
10 brak zdjęcia
Steel equipment used in the offshore industry

Expom is a very experienced firm, which is specialized in the production of high class steel constructions and offshore and marine equipment. These are special cranes and davits designed for use in severe offshore conditions. They are made of steel that is resistant to the negative effects of salty water and other factors. The offer includes the production with the use of the best equipment and innovative technologies. All steel constructions have to pass special quality and safety tests. Thanks to these tests customers will know that they will get the best possible offshore and marine equipment. The process of production is very fast, but all works are being performed with care. It is important to mention that this offer was prepared for international clients.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 6

12 681 0
11 brak zdjęcia
Wysokiej jakości przecinarka plazmowa

ZBUS funkcjonuje na rynku 10 lat i zapracowała sobie na zaufanie klientów, których grono ciągle się powiększa. Działalność firmy opiera się na budowie maszyn i urządzeń spawalniczych, ich projektowaniu, modernizacji itp. Znajdziecie tutaj wysokiej jakości produkty, są to np. przecinarki CNC, półautomatyczne przecinarki, portale spawalnicze, różne osprzęty, materiały i nie tylko. Dużym zainteresowaniem ze strony klientów cieszy się przecinarka plazmowa. Charakteryzuje się bardzo wysoką precyzją, dynamiką ruchu oraz powtarzalnością pozycjonowania. Urządzenie te jest świetnie wyposażone i niezwykle sprawdza się w swojej roli. Przecinarka plazmowa wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Warto wspomnieć o tym, że w naszej firmie jest produktem wyróżnionym.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 6

12 229 0
12 brak zdjęcia
Great offer! Texitle snow chains form AutoSock

This is breaking news! We are happy to announce, that classic, metal chains for wheels can now be put aside. There is something totally new! Textile snow chains! Yes, it sounds strange, but it is true! They can be used not only on the ordinary cars, but also on buses, forklifts or even trucks. These textile snow chains (sometimes called snow socks for cars) are great way to prevent slideing on iced, snowed or in other way slippery surface on the road. Norwegian company AutoScok has those textile chains in offer. Do not hesitate and chcek it out as soon as possible. Look for the distribution in your country.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 6

11 467 0
13 brak zdjęcia
Cameoline - komora lakiernicza dla Twojej firmy.

Cameoline to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w produkcji asortymentu dla profesjonalnych lakierni, takich jak komora lakiernicza czy strefa lakiernicza. Wszystkie oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość wykonania, trwałość i energooszczędność. Nasze kabiny i strefy spełniają wszelkie polskie i europejskie normy i standardy. Dbając o ciągły rozwój firmy, cały czas wprowadzamy nowe produkty do naszej oferty. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całością naszej oferty na naszej stronie www - cameoline.pl. Komora lakiernicza w najwyższym standardzie - tylko od Cameoline.

Adres www:

Nasza ocena: 6

6 167 0
14 brak zdjęcia
Już teraz zamów pas bezkońcowy tanio i solidnie!

Wśród wielu podmiotów, które produkują oraz dystrybuują wszelakiej postaci systemy przemysłowe oraz narzędzia ścierne marki 3M, na szczególne wyróżnienie zasługuje firma REDO. To podmiot, który działa na polskim rynku od 2001 roku, ciesząc się bardzo dobrą opinią i uznaniem zarówno w swojej branży, ale i przede wszystkim wśród swoich klientów. Towary tu oferowane są bardzo różnorodne i zawierają wiele mało popularnych towarów, jak na przykład pas bezkońcowy. Ten zaś pas bezkońcowy jest tu dostępny w bardzo dobrej jakości. Cechuje go ogromna trwałość i wytrzymałość w eksploatacji. Jednocześnie jego cecha jest bardzo rozsądna.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 6

6 737 0
15 Wózki widłowe (Kraków) - firma WAGO

Firma WAGO specjalizuje się w naprawie, serwisie oraz wynajmie wózków widłowych. Oferujemy jakościowe oraz solidne wózki widłowe (Kraków), dlatego z całą pewnością warto skorzystać z oferty naszej firmy. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, dlatego też możesz skorzystać z naszego serwisu i napraw. Naprawimy wszystkie wózki widłowe (Kraków) oraz profesjonalnie zajmiemy się każdą usterką. Z naszą pełną ofertą można zapoznać się na naszej witrynie internetowej, serdecznie zachęcamy do jej odwiedzenia, gdzie znajdziesz wiele cennych i praktycznych informacji na temat naszej renomowanej firmy oraz oferty.

Adres www: http://www.wa-go.net

Nasza ocena: 6

6 262 0
16 brak zdjęcia
Jak ograniczyć energię i zaoszczędzić ciepło

Działanie niektórych firm opiera się na sprawności i elastyczności względem klienta. Firma SOL –SYS jest najlepszym tego przykładem. Działa on na rynku już od wielu lat i ma ogromne doświadczenie. Jej pompy ciepła śląsk są najlepsze z możliwych a dostarczane ciepło zawsze doskonale rozprowadzone po mieszkaniu lub domu. Firma SOL – SYS zawsze oferuje klientom takie systemy ogrzewania domów: kolektory słoneczne, fotowoltaika, ogrzewanie podłogowe, pompy ciepła śląsk , rekuperacja, system BMS - inteligentny dom. Wszystkie powyższe systemy są związane z czymś innym, ale służą ogromnej oszczędności energii.

Adres www:

Nasza ocena: 6

5 844 0
17 brak zdjęcia
Rejestracja czasu pracy najlepszym rozwiązaniem

Rejestracja czasu pracy to doskonały sposób na kontrolowanie przepracowanego czasu, każdego z pracowników. Dzięki takiej formie kontroli, każda szanująca się firma będzie bardziej efektywna. Cardco Sp. z o.o. (www.biometria.pl) to innowacyjna firma, która wymyśliła system kontroli czasu pracowników. Dzięki rozwiązaniom biometrycznym, kontrolowanie pracowników jest znacznie łatwiejsze. Poprzez czytniki tęczówek, linii papilarnych, kształtu dłoni czy twarzy rejestracja czasu pracy jest bez wątpienia prostszym procesem. Dzięki firmie Cardco, każdy pracodawca będzie mógł podnieść wydajność pracy i obroty swojej firmy.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 6

2 881 0
18 brak zdjęcia
Dokładne regulatory temperatury

Dokładne regulatory temperatury to początek bogatej oferty marki JMT Control. Jest to renomowany podmiot gospodarczy, który chcąc dotrzeć do szerszego grona odbiorców, uruchomił sklep w internetowej sieci. W swojej dewizie marka jest odpowiedzialna za dystrybucję produktów pochodzących z dziedziny automatyki przemysłowej. Regulatory temperatury cieszą się coraz większym zainteresowanym ze strony odbiorców. Ich niezawodność oraz długotrwały okres eksploatacji świadczą o niezawodności urządzenia. Różnorodność regulatorów jest idealnym dopasowaniem do nieustannie wzrastających oczekiwań klientów z wielu branż.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 6

2 735 0
19 brak zdjęcia
kanały wentylacyjne MK-WENT

Centrum Wentylacji i Klimatyzacji MK-WENT oferuje profesjonale usługi z zakresu projektowania, montażu oraz konserwacji systemów wentylacyjnych. Kanały wentylacyjne wykonane mogą być z rożnych materiałów. Ekipa montażowa dostosuje system do danego pomieszczenia dbając o optymalizację jego funkcjonowania. Kanały wentylacyjne i akcesoria są wysokiej jakości. Atrakcyjna cena usługi oferowanej przez Centrum Wentylacji i Klimatyzacji MK-WENT to dodatkowa zaleta firmy. Zadbaj o doskonałą wentylację w miejscu pracy, popraw warunki zdrowotne i komfort pracowników. Nawiąż współpracę z najlepszą firmą - Centrum Wentylacji i Klimatyzacji MK-WENT.

Adres www:

Nasza ocena: 6

2 468 0
20 Wynajem podnośnika koszowego

Czeka Państwa praca na wysokościach i niezbędny jest Państwu podnośnik koszowy wynajem Warszawa? To idealne zlecenie dla nas - firmy Podnosimy.pl. Nie tylko udostępnimy Państwu nasz podnośnik koszowy wynajem Warszawa, ale również solidnie i szybko wykonamy powierzone nam zlecenia. Dla Państwa czyścimy oraz malujemy elewacje, modernizujemy wszelkiego typu konstrukcje, pielęgnujemy tereny zielone, naprawiamy i konserwujemy oświetlenie. To tylko niektóre ze świadczony przez nas usług - zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na stronie www.podnosimy.com.

Adres www: http://podnosimy.com/kontakt/

Nasza ocena: 6

3 223 0
21 http://www.mk-diament.pl/1_13_wiertarki-wiertnice-diamentowe.html
Wiertnice diamentowe na mk-diament.pl

Wiertnice diamentowe to kolejne produkty, które goszczą w ofercie firmy MK-DIAMENT. Firma ta dba o to aby oczekiwania każdego klienta były spełnione. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, które wykorzystujemy do produkowania nowych maszyn z udziałem nowych technologii. Wiertnice diamentowe są często zakupowane w naszym sklepie internetowym wraz z piłami diamentowymi. Od kilku lat firma MK-DIAMENT współpracuje z takimi firmami jak GOLZ czy też IMS. Niedawno otrzymaliśmy nagrodę rzetelnej firmy za nasze usługi jakie nieustannie dostarczamy naszym klientom na polskim rynku.

Adres www: www.mk-diament.pl

Nasza ocena: 6

2 407 0
22 brak zdjęcia
materiały referencyjne od firmy metimex

Na stronie internetowej Metimex, można się zapoznać z bardzo ciekawą propozycją usług, na miarę naszych współczesnych czasów. Firma proponuje wykonywanie różnych usług, między innymi recykling zużytych materiałów ze stopów metali szlachetnych, albo analizę metali, która może być wykonana bezpośrednio u klienta ale niekoniecznie. Gwarantuje materiały referencyjne i inne tego typu dokumenty. Takie materiały referencyjne są potrzebne do różnych rzeczy, dlatego dobrze że firma je oferuje. Ceny za usługi są atrakcyjne i dlatego firma ta cieszy się dużym uznaniem na rynku.

Adres www:

Nasza ocena: 6

3 401 0
23 brak zdjęcia
Spawarki Lincoln dostępne w sklepie Hurtowniaspawarek.pl.

Spawarki Lincoln są dostępne w ofercie sklepu Hurtowniaspawarek.pl. Tej kategorii produktu poświęcony jest osobny dział, gdzie można znaleźć spawarki zarówno mih/mag jak i tig, a także mma. Spawarki Lincoln są często wybierane przez klientów sklepu Hurtowniaspawarek.pl. Tutaj można kupić i kompaktowe lekkie spawarki i urządzenia spawalnicze. Lincoln to producent, który cały czas dba i jakość swoich produktów, stąd w przypadku niektórych produktów gwarancja jakości została wydłużona. To dowód na to, że w te urządzenia warto zainwestować, a na początek najlepiej umówić się z przedstawicielem.

Adres www:

Nasza ocena: 6

3 504 0
24 brak zdjęcia
Ferron - kolana hamburskie i kołnierze stalowe dla Ciebie

Ferron jest profesjonalną firmą, która od lat proponuje konsumentom takie produkty jak kołnierze stalowe czy kolana hamburskie. Marka powstała w 1990 roku i od tamtej pory sukcesywnie poszerza swój zasięg. Związana jest ona z najlepszymi producentami armatury przemysłowej, co gwarantuje odbiorcom jakość i sprawność takich akcesoriów. Kolana hamburskie i inne produkty marki znalazły swoich odbiorców w szerokim zasięgu, co świadczy o ich zadowoleniu oraz sukcesie marki. Ferron to także doskonała obsługa oraz zaangażowanie w każde indywidualne zlecenie najróżniejszych klientów.

Adres www:

Nasza ocena: 6

2 884 0
25 brak zdjęcia
Łożyska toczne to produkt idealny

Łożyska toczne to produkt idealny, a kto nim dysponuje? Oczywiście, renomowana marka V-TECH. Jest to podmiot gospodarczy, którego praktyka branżowa przyczyniła się do wypracowania pozycji zaufanego partnera w relacjach biznesowych. Maksymalizacja satysfakcji odbiorcy stoi na pierwszym miejscu codziennej listy celów do osiągnięcia. Dodatkowo, wykwalifikowana kadra, która nieustannie dąży do pogłębienia swoich umiejętności jest najmocniejszą stroną marki. Wspomniane łożyska toczne wyróżniają się sztandarową jakością oraz różnorodnością, która znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, ale nie tylko.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 6

2 896 0
26 brak zdjęcia
Sprężarki tłokowe objęte długą gwarancją

Podwarszawska firma Tomet, której profil działalności to dystrybucja, projektowanie czy sprzedaż specjalistycznych urządzeń, takich jak choćby sprężarki tłokowe, będąc pewną wysokiej jakości, oferuje towary objęte długą gwarancją. I tak sprężarki tłokowe Tomet serii ServiceCar charakteryzują się taką szczegółową ochroną gwarancyjną: pompa sprężarki - 12 miesięcy, silnik elektryczny - 24 miesiące, zbiornik ciśnieniowy - 36 miesięcy, elementy pozostałe - 12 miesięcy. Warto dodać, że Tomet zajmuje się także serwisem pogwarancyjnym. Ponadto na czas naprawy niedziałającego urządzenia zapewnia sprężarkę zastępczą, co nie powoduje przestojów w pracy serwisu samochodowego.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 6

3 092 0
27 brak zdjęcia
PGV zapewnia nowoczesne automaty do napojów

Automaty do napojów zimnych i gorących to doskonałe wyposażenie każdej instytucji, poczekalni i firmy. PGV posiada w ofercie nowoczesne urządzenia, które przygotują wyśmienitą kawę o każdej porze. Szeroki wybór kaw w niektórych automatach nawet 24 rodzaje pozwoli każdemu użytkownikowi znaleźć napój, który lubi. Automaty do napojów i przekąsek od Polskiej Grupy Vendingowej są przystosowane do płatności elektronicznej lub gotówkowej z wydawaniem reszty, posiadają filtry oczyszczające wodę i podlegają serwisowi, dzięki któremu działaść będą 24h. Zapoznaj się z różnymi modelami na stronie intranetowej firmy i wybierz ten, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Adres www:

Nasza ocena: 6

2 764 0
28 brak zdjęcia
Drukarki 3D nowej generacji

Nowoczesna forma drukowania przestrzennego to innowacja na polskim rynku. Dzięki odpowiednim sprzętom, drukowanie nabiera zupełnie nowej jakości. drukarki 3D to bez wątpienia najlepszy wybór dla firm, które specjalizują się w produkcji produktów, które składają się z wielu elementów. Początkowo drukarki 3D wykorzystywane były do szybkiego prototypowania, jednak dzięki swojej funkcjonalności stosuje się je w codziennym życiu. Firma e-Prototypy (www.e-drukowanie3d.pl) to najlepszy wykonawca. Jest liderem na rynku nowych technologii. Gwarantuje najwyższą jakość wykonywanej pracy w konkurencyjnie, niskiej cenie.

Adres www:

Nasza ocena: 6

3 168 0
29 Olej napędowy jako jeden z kluczowych elementów oferty
Olej napędowy jako jeden z kluczowych elementów oferty

Olej napędowy to jeden z kluczowych elementów oferty rodzinnej marki MKA Skorupa. Jest to podmiot gospodarczy, którego rozpoczęcie przypadło na 1990 rok. Najwyższa jakość asortymentu oraz nieustanne dążenie do rozszerzenia posiadanych zasobów stanowi o prestiżu marki. Co więcej, najmocniejszą stroną firmy jest wykwalifikowana kadra, która świadczy swoje usługi z niebywałą starannością i dokładnością. Wspomniany olej napędowy to gwarancja ekologiczności. Ponadto, zawiera on substancje, które zapobiegają korozji silnika wysokoprężnego zarówno w pojazdach ciężarowych, jak i osobowych.

Adres www: www.mkajskorupa.pl

Nasza ocena: 6

2 942 0
30 brak zdjęcia
klimatyzatory lg

Klimatyzatory LG, Samsung, Panasonic, Whirlpool, czy innych znanych marek to produkty, oferowane przez firmę ABAKLIM. Współpracuje ona z producentami i dystrybutorami światowej sławy, dzięki czemu zyskuje grono zadowolonych klientów, których satysfakcja jest priorytetem dla firmy. Klimatyzatory (LG i różnych innych firm) dobierane są przez pracowników, posiadających odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty. Oprócz doradztwa, firma specjalizuje się też w instalacji oraz naprawie różnego rodzaju sprzętu chłodniczego i klimatyzacyjnego. Oferowane przez ABAKLIM klimatyzatory mogą być stojące lub przenośne, montowane na suficie, czy podłodze.

Adres www:

Nasza ocena: 6

1 765 0