Marketing - GAPP

Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 Najlepszy portal informacyjny o Kościerzynie

Twoim miastem jest Kościerzyna. Informacje o niej i o całym regionie pomorskim znajdziesz na naszym portalu Nowe Pomorze. Zamieszczamy wiadomości dotyczące działalności władz miejskich, organizacji społecznych i pozarządowych. Dzięki naszemu portalowi uzyskasz również informacje o rozwoju gospodarczym miasta i Pomorza, nowych inwestycjach, w których można znaleźć pracę czy o wierceniach w poszukiwaniu ropy na dnie Morza Bałtyckiego. Portal Nowe Pomorze to kompendium wiedzy dla każdego, kto chce dokładnie wiedzieć, co dzieje się dobrego i złego w całym regionie. Miało miejsce brutalne zabójstwo w Gdyni? Dowiesz się o tym od nas. Podjęto decyzję o remoncie trzech szpitali na Pomorzu, by usprawnić leczenie chorych? Tę informację również przekażemy jako pierwsi, gdyż wiemy jak ważna w dzisiejszym świecie jest szybkość przekazywania wiadomości. Punktem odniesienia dla nas jest Kościerzyna, informacje o której i wydarzeniach bulwersujących jej mieszkańców zajmują znaczną część naszego serwisu. Jeśli więc chcesz mieć pełną wiedzę o mieście, odwiedzaj nasz portal.

Adres www: http://www.nowepomorze.pl/index.php/koscierzyna.html

Nasza ocena: 8

27 363 0
2 brak zdjęcia
System nagłośnienia wystaw

Jesteśmy jedną ze specjalistycznych firm, która wykonuje różneorodne prace związane z przygotowaniem różnego rodzaju imprez czy wydarzen. W naszej ofercie znajdują się takie usług jak proste nagłośnienie wystaw i koncertów, stworzenie scenografii na festiwal czy też kompletne przygotowanie oprawy dźwiękowej i multimedialnej na duże imprezy plenerowe. Posiadamy szeroki asortyment sprzętu wysokiej jakości, który daje możliwość stworzenia niepowtarzalnych efektów dźwiękowych i wizualnych. W przypadku usług takich jak nagłośnienie wystaw czy organizacją koncertów oferujemy zarówno dostawy sprzętu, jak i wykonanie całości prac związanych z montażem oraz nadzorem na prawidłowym ich funkcjonowaniem podczas imprezy. Regularnie zwięskzamy zakres oferty o nowe formy prezentacji audiowizualnych. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa znajduje się szczegółowy opis oferty wraz z kompletnym katalogiem dostępnych sprzętów do tworzenia oprawy dźwiękowej i wizualnej.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 8

24 584 0
3 Konfekcjonowanie towarów ze wsparciem firmy Quartz

W działalności wielu firm zajmujących się przede wszystkim produkcją żywności, czołową do zabezpieczenie kwestią jest tak zwane konfekcjonowanie towarów. To bardzo ważne, dlatego, że towary żywnościowe mają swój relatywnie niedługi okres przydatności do spożycia w porównaniu do wyrobów przemysłowych. Oznacza to, że ich opakowania muszą być także odpowiednio zaprojektowane pod kątem zapewnienia świeżości i jakości przechowywanego w nich produktu, a także naturalnie muszą posiadać odpowiednią homologację do pakowania produktów spożywczych. Wydawać by się mogło, że konfekcjonowanie towarów jest zatem bardzo trudnym przedsięwzięciem. Jednak firma posiadająca odpowiednią linię do pakowania produktów musi jedynie zadbać o to, aby miała w co pakować, czyli aby do ich produktów zostały wykonane odpowiednie opakowania. W tym zakresie partnerem w dostarczaniu opakowań może być uznana i doświadczona firma Quartz.

Adres www: http://quartz.pl/

Nasza ocena: 8

19 783 0
4 Gdzie znaleźć gadżet miś reklamowy?
Gdzie znaleźć gadżet miś reklamowy?

Szukasz sprawdzonej firmy, która od lat prowadzi firmę z gadżetami i jednym z produktów jest miś reklamowy? Kiedy poszukujesz do swojej firmy misia, który obecnie jest jednym z najlepiej sprzedających się gadżetów reklamowych to bardzo dobrze trafiłeś, gdyż produkujemy na zamówienie takie misie. Możesz również na nim wydrukować logo swojej firmy czy też produktu, który promujesz. Nasze produkty są idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych firm, jak również dla dużych przedsiębiorstw, które chciałyby zlecić nam produkcję dużej ilości gadżetów. Jak widzisz miś reklamowy czy też inne gadżety mogą dobrze wpłynąć na rozpoznawalność twojej marki lub nawet zwiększyć sprzedaż, a przede wszystkim wypromować cię i przyciągnąć więcej potencjalnych klientów.

Adres www: www.gratisownia.pl

Nasza ocena: 8

20 398 0
5 brak zdjęcia
Gadżety reklamowe w interesujących cenach

Firmy, które nie mogą zbyt dużej ilości środków pieniężnych przeznaczyć na promocję, powinny poszukać rozwiązań, które zwracają na siebie uwagę pięknem wyglądu, a przy tym sprawiają, że dany podmiot zyskuje zaufanie potencjalnych klientów. Wśród rozwiązań tego typu, które cieszą się szczególnie wielką popularnością, są kubki reklamowe z nadrukiem. Na tego rodzaju gadżetach mogą zostać umieszczone między innymi napisy bezpośrednio odnoszące się do proponowanych produktów i charakteru prowadzonej działalności. Cechą charakterystyczną wszystkich prezentowanych naczyń promocyjnych jest ich odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie niesprzyjających czynników zewnętrznych. Każdy, kto finalnie zdecyduje się na zainwestowanie pieniędzy w kubki reklamowe z nadrukiem, z całą pewnością będzie z tego faktu zadowolony. Oferowane gadżety promocyjne wyglądają naprawdę interesująco i co za tym idzie są powszechnie wykorzystywane przez ludzi w ich codziennym życiu.

Adres www:

Nasza ocena: 8

18 691 0
6 Nowoczesne ścianki ekspozycyjne do promowania firmy

Podmioty gospodarcze, które chcą w atrakcyjny sposób przedstawić swoje produkty na różnego rodzaju targach i zjazdach, powinny korzystać z nowoczesnych narzędzi promocyjnych. Wśród rozwiązań, które są w stanie zwrócić na siebie uwagę wszystkich dookoła, są najwyższej klasy ścianki ekspozycyjne. Prezentowane narzędzia promocyjne są wykonane z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu klienci mogą być pewni, że będą one dobrze służyły przez długi czas. Poza tym należy zaznaczyć, że oferowane produkty są stosunkowo łatwe w składaniu i nie stwarzają większych trudności podczas przewożenia. Ścianki ekspozycyjne mogą być zaopatrzone w znaki graficzne, które są bezpośrednio powiązane z działalnością konkretnej firmy. Ostateczny wygląd ich powierzchni jest zawsze konsultowany ze zleceniodawcą. Wykonanie prezentowanych ścianek nie zajmuje dużo czasu. Wszyscy ci, którzy zainwestowali w takie produkty, są zadowoleni.

Adres www: http://www.ipracownia.pl/13-scianki-wystawiennicze

Nasza ocena: 8

17 557 0
7 Produkcja filmów i fachowych animacji

Warszawskie studio filmowe VideoActions jest znane z tworzenia niebanalnych produkcji filmowych, realizowanych na potrzeby klientów biznesowych. Oferta tego zakładu jest bardzo bogata i różnicowana i obejmuje tworzenie kilkunastu różnych produkcji wideo. Produkcja filmów przebiega w pełni profesjonalnie, gdyż ekipę tworzą specjaliści w dziedzinie sztuki nagrywania, montażu oraz operatorskiej. Mają oni wiele lat doświadczenia we współpracy z korporacjami, biurami prasowymi czy telewizjami. Produkcja filmów obejmuje wykonywanie spotów reklamowych. filmów promocyjnych, relacji z różnych wydarzeń, a także animacji klasycznych i poklatkowych. Oferowane są też kompleksowe usługi związane z obróbką materiałów filmowych i poprawą ich jakości. Firma dokonuje też konwersji plików i przygotowuje gotowe materiały do emisji w kanałach telewizyjnych oraz na portalach internetowych. Dzięki studiu VideoActions możliwe jest również przeprowadzanie relacji na żywo z konferencji oraz różnych ważnych wydarzeń.

Adres www: http://videoactions.pl/kim-jestesmy

Nasza ocena: 8

17 558 0
8 produkcja reklam - http://www.apssklep.pl
Produkcja reklam oferowana przez APS Group

Produkcja reklam wymaga nieraz odpowiedniego sprzętu także w poligrafii. Wiele reklam jest bowiem drukowanych w technice druku wielkoformatowego. Należą do nich między innymi druk na foliach używanych do oklejania witryn sklepowych lub samochodów, druk wielkoformatowych plakatów oraz bannerów. Produkcja reklam to także wykonywanie podświetlanych kasetonów reklamowych używanych zarówno w punktach sprzedaży, jak i na zewnątrz budynków. W tych wszystkich rozwiązaniach specjalizuje się drukarnia wielkoformatowa APS Group. Oferuje ona druk w technice solbentowej, lateksowei i pigmentowej, a także druk UV.

Adres www: www.apssklep.pl

Nasza ocena: 8

15 263 0
9 brak zdjęcia
Radio w sklepie bez dodatkowych kosztów

Przyciąganie nowych klientów w sklepach wymaga stosowania różnych środków i technik, a bardzo pomocna jest w tym odpowiednia muzyka. Polskie prawo przewiduje jednak, że jeśli zamontuje się radio w sklepie lub w innym punkcie usługowym, to wówczas należy uiścić opłatę do Związku Artystów i Kompozytorów Scenicznych, w ramach tantiem za emitowane utwory. Często są to zbyt wysokie kwoty, dlatego na rynku działają firmy oferujące własną muzykę, niezarejestrowaną w ZAiKS. Dzięki temu mając radio w sklepie i emitując taką muzykę nie trzeba ponosić opłat i kosztów. Firmą oferującą takie usługi jest Audio Marketing, który zatrudnia własnych specjalistów muzycznych i tworzy różnego rodzaju podkłady muzyczne, które mogą być wypożyczane przez właścicieli sklepów czy innych zakładów. Do wyboru jest bardzo dużo podkładów, pasujących do różnego rodzaju działalności. Wszystkie są relaksujące i odprężające, a przy tym przyciągające uwagę, co jest ważne w zakresie nabywania nowych klientów przez sprzedawców.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 8

14 332 0
10 http://target-media.pl/oferta/kampanie-smsmms/
Efektywne kampanie reklamowe dla firm

Masowa wysyłka SMS z ofertą swojej firmy okazuje się być znakomitym sposobem na pozyskanie w krótkim czasie dużej liczby nowych klientów. Kampanie mobilne powszechnie stosowane przez firmy, jest także rewelacyjnym pomysłem na poprawę świadomości naszej marki na rynku. Masowa wysyłka SMS i MMS z dołączonym linkiem do strony internetowej naszej firmy i pełnej oferty to duże szanse na zapoznanie się z nią potencjalnego klienta. Szacuje się, że blisko sto procent wysyłanych w ten sposób wiadomości jest czytana przez adresata, a z tego punktu niewiele dzieli nas od zapoznania się z ofertą. Agencją marketingową i reklamową zajmującą się projektowaniem tego typu kampanii mobilnych i mailowych, jest firma Target-Media. Wieloletnie doświadczenie, posiadanie rozległych baz danych klientów indywidualnych i biznesowych oraz współpraca z najlepszymi fachowcami od reklamy i promocji skłania do wyboru tej firmy. Rezultaty, jakie osiągniemy z takiej współpracy, przekroczą nasze najśmielsze oczekiwania.

Adres www: www.target-media.pl

Nasza ocena: 8

12 540 0
11 brak zdjęcia
Systemy Etykietowania standardem w wielu Polskich firmach

„Eticod”- systemy etykiet jest firmą działającą na rynku już od ponad dwudziestu lat. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwoliły nam na wykorzystanie technologii na najwyższym poziomie i co za tym idzie produkcję systemów etykiet dla firm. W naszej ofercie znajdą Państwo: etykiety samoprzylepne, Odbojniki/Bumpony, opaski dla pacjentów, etykiety produktowe, logistyczne i magazynowe, a także wszelkie materiały eksploatacyjne i urządzenia Auto ID. Wysoka, jakość oferowanych produktów to zasługa doświadczonych pracowników oraz najnowszych rozwiązań technologicznych wykorzystanych przy produkcji. Cenimy sobie zadowolenie klienta, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań by nasze etykiety samoprzylepne, przywieszki, wszywki tekstylne oraz inne produkty spełniały Państwa wymagania na wysokim poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy za pośrednictwem strony internetowej lub do kontaktu osobistego.

Adres www:

Nasza ocena: 8

11 077 0
12 Wyjątkowe promocje na ladach degustacyjnych

Oferujemy lady degustacyjne przeznaczone specjalnie do promowania produktów do spróbowania. W naszej ofercie znaleźć można różne kształtem propozycje, dopasowane kolorystycznie do potrzeb zamawiającego. Nasza firma specjalizuje się w produkowaniu, a także w projektowaniu indywidualnych rozwiązań dla poszczególnych odbiorców. Możesz być pewny, że w przypadku zastrzeżenia wzorów, nikt nie kupi takich samych lad, jak twoje w naszej firmie. Ciekawa kolorystyka i efektowne kształty naszych produktów wzbudzają podziw osób korzystających z lad naszej firmy. Lady degustacyjne nie muszą być nudne i jednokolorowe, ale mogą przyciągać uwagę jaskrawością i stylem.

Adres www: http://www.neodisplay.pl/product-showcase/trybunki-promocyjne/

Nasza ocena: 8

10 676 0
13 brak zdjęcia
Długopisy reklamowe od Pos-Marketing.

Firma Pos-Marketing oferuje ołówki i długopisy reklamowe. Posiada bardzo szeroką ofertę i warto się z nią zapoznać, jeżeli właśnie planujemy zakup gadżetów reklamowych dla naszej firmy. Firmowe długopisy reklamowe to już pewien standard na rynku. Firma Pos-Marketing zajmuje się kompleksowo gadżetami reklamowymi. Oprócz samej sprzedaży zajmuje się także przygotowaniem projektu graficznego, który znajdzie się następnie na produktach. Klient wcześniej otrzymuje wizualizacje, aby zapoznać się z propozycją i ewentualnie zgłosić swoje uwagi. Pos-Marketing po wykonanym zleceniu dostarcza produkty pod wskazany przez klienta adres.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 8

5 384 0
14 brak zdjęcia
Bank głosów - pełen profesjonalizm

Studio lektorskie Lektoring.pl jest jednym z niewielu podmiotów, które dzisiaj na polskim rynku oferują tak różnorodne usługi. Firma ta więc dostarcza swoim kontrahentom bardzo różnorodne rozwiązania marketingowe. To właśnie tu realizowane są wyjątkowe nagrania czy spoty reklamowe. Jednocześnie Lektoring.pl posiada również swój własny bank głosów. Należy do niego cała baza zarówno głosów polskich jak i zagranicznych. Tutejszy bank głosów to szereg nagrań z ludźmi z najróżniejszych zakątków świata. To zaś sprawia, że Lektoring podejmuje się także realizacji takowych nagrań o określonej treści na indywidualne życzenia swoich kontrahentów.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 8

4 674 0
15 Roll-upy na www.ipracownia.pl

Nasza firma IPR, czyli Internetowa Pracownia Reklamy, oferuje Państwu bannery, ścianki wystawiennicze, roll-upy, potykacze oraz stojaki na ulotki i wiele innych. Jednym słowem - wszystko co potrzebne do naprawdę skutecznej reklamy i ekspozycji Państwa firmy lub produktu. Nasze roll-upy wykonane są z aluminium, dzięki czemu są lekkie, wygodne w użytkowaniu i wytrzymałe, z łatwością wszędzie zabiorą je Państwo ze sobą. Oferujemy Państwu różne rodzaje roll-upów w różnych rozmiarach, aby zaspokoić wszystkie Państwa indywidualne potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.ipracownia.pl!

Adres www: http://www.ipracownia.pl/3-roll-up-y

Nasza ocena: 8

4 226 0
16 brak zdjęcia
Torby z dobrej jakości bawełny

Torby bawełniane to jedna z propozycji firmy Miropak. Należy jeszcze uzupełnić, że jest to jedna z głównych propozycji. Torby oferowane przez firmę mają różne rozmiary i kolorystykę. Miropak wprowadził do swojej oferty torby bawełniane w 2007 roku, szybko zdobywając zaufanie wielu zadowolonych klientów. Na torbach wykonywane są nadruki - właściwie każdego rodzaju, granicą jest tylko wyobraźnia Klienta. Jeżeli tylko szukamy firmy, która wykonana nam szybko zlecenie nadruku na torbach bawełnianych to z pewnością można polecić Miropak. Na stronie internetowej, mianowicie Miropak.pl można się zapoznać z całą ofertą firmy.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 8

1 913 0
17 adwords - marketing w internecie

Adwords od kilku lat pozwala na skuteczne prowadzenie kampanii marketingowych w internecie. Dzięki wykorzystaniu tego narzędzia ogromna rzesza firm skutecznie reklamuje się przy wykorzystaniu wyszukiwarki internetowej. Adwords nie jest narzędziem skomplikowanym, jednak wymaga odrobiny pracy i zrozumienia jeśli ma być wykorzystane w najbardziej skutecznym stopniu. Firma kompan.pl od lat z powodzeniem oferuje najwyższej klasy usługi pozycjonowania internetowego oraz kampanii marketingowych. Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto szuka skutecznego sposobu na wypromowanie w internecie. Sukces i szybkie wyniki gwarantowane.

Adres www: http://kompan.pl

Nasza ocena: 8

2 418 0
18 PR w Imago - Katowice

Imago PR (Katowice) poprzez swoją szeroką działalność i współpracę na różnych polach, zyskuje coraz więcej klientów. Przynależność firmy do wielu międzynarodowych organizacji oraz duże doświadczenie poparte promowaniem istotnych na rynku firm, nadają jej status dobrej marki. Kompetencje pracowników Imago PR (Katowice) są doceniane, czego dowodzi zadowolenie klientów przedsiębiorstwa. Ta jedna z największych i najprężniej rozwijających się organizacji na rynku PR-owym, zajmuje się także konsultingiem. Wielobranżowość, doświadczenie i liczne zlecenia ugruntowały pozycję tej marki na międzynarodowym obszarze reklamy i PR-u.

Adres www: http://www.imagopr.pl

Nasza ocena: 8

733 0
19 gabloty informacyjne
Gabloty informacyjne i inne nośniki reklamowe

Gabloty informacyjne, gabloty wystawiennicze, stojaki reklamowe, tablice, podświetlane kasetony, ramy wielofunkcyjne, profile, wyroby z akrylu, panele słoneczne, wyposażenie przystanków - to tylko część z bogatej i różnorodnej oferty firmy WMS, która specjalizuje się w dystrybucji i produkcji nośników reklamowych. Gabloty informacyjne, podobnie jak i inne produkty, doskonale sprawdzają się nie tylko w centrach handlowych czy sklepach, polecane są także do biur, banków, szkół czy urzędów. Produkty firmy WMS gwarantują wysoką jakość, styl i trwałość. Warto zapoznać się z ofertą, wchodząc na stronę www.wms.pl

Adres www: www.wms.pl

Nasza ocena: 8

2 422 0
20 brak zdjęcia
Profesjonalny brand design, czyli oferta Element One.

Element One to jedna z czołowych agencji, która zajmuje się się komunikacją wizualną a także projektowaniem graficznym. Jeżeli chcemy zlecić brand design profesjonalnej firmie to warto zastanowić się nad współpracą z Element One. Tutaj brand design to gwarancja oryginalności. Zespół agencji Element One to profesjonaliści z pasją. Chyba takie określenie najlepiej do nich pasuje. A świadczy o tym dbałość o detale, pewna czystość projektów jak również kreatywny design i nowoczesność, a także elegancje, której projektom pochodzącym z tej agencji po prostu nie brakuje.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 8

1 980 0