Internet - GAPP

Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 BCS - dystrybucja systemów monitoringu

BCS DVR to system monitoringu cyfrowego, wykorzystujący wysokiej klasy rejestratory cyfrowe. BCS DVR to jeden z wielu systemów sprzedawanych w ramach oferty firmy BCS - profesjonalnego dystrybutora systemów do monitoringu, urządzeń monitorujących, videodomofonów czy akcesoriów do rejestratorów i kamer. Jesteśmy doświadczoną firmą o dużych ambicjach i innowacyjnym podejściu do pracy. Staramy się, aby wszelkie nasze produkty spełniały wymagania klientów o nawet najbardziej skomplikowanych potrzebach. Dbamy o to, aby nasi klienci zawsze byli zadowoleni ze współpracy z firmą BCS - z tego też względu udostępniamy naszym klientom serwis i pomoc techniczą, która odpowie na wszelkie pytania i pomoże rozwiązać problemy ze sprzętem. BCS pragnie odnaleźć najbardziej wydajne i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie monitoringu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

Adres www: http://www.bcs-sklep.pl/aktualnosc/3-bcs-dvr-1608h-960-ii-nowa-wersja-rejestratorow-hybrydowych-bitrate-dla-kanalow-ip-160mbit-s.html

Nasza ocena: 14

6 683 0
2 brak zdjęcia
Tworzenie aplikacji mobilnych dla sklepów internetowych i przedsiębiorstw usługowych

Współczesne technologie informatyczne umożliwiają usprawnienie działania firm i instytucji publicznych. Tworzenie aplikacji mobilnych jest techniką często wykorzystywaną w promocji i reklamie przedsiębiorstw. Specjalnie zaprojektowane aplikacje na telefon umożliwiają także komunikację pomiędzy pracownikami oraz kontakt z klientem. Posługując się telefonem komórkowym można obecnie składać zamówienia w sklepach internetowych czy komunikować się z użytkownikami własnych usług. Tworzenie aplikacji mobilnych, dostosowanych do własnych potrzeb jest szansą na zwiększenie obrotów w sklepie internetowym. Klienci coraz częściej korzystają z możliwości robienia zakupów on-line podczas podróży komunikacją czy przebywania na otwartej przestrzeni. Dlatego aplikacje mobilne stanowią nieodzowny element dobrego funkcjonowania sklepu czy platformy usługowej na rynku. Każde przedsiębiorstwo, pragnące podążać za nowościami technologicznymi powinno zadbać o posiadanie własnych narzędzi informatycznych.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 14

5 436 0
3 brak zdjęcia
Czas na najwyższą wygraną w Lotto!

Pragniesz wielkich pieniędzy, szczęśliwej wygranej lub po prostu dobrej i zarazem opłacalnej zabawy? A kto z nas nie marzy o trafieniu "szóstki" w Lotto? Program przedstawiony przez nas zbliży Cię do wygranej! Lotto-solutions to program, dzięki któremu odkryjesz tajniki tej gry. To wszystko dzięki inteligentnemu systemowi Keniox, który powie Ci na co warto postawić. Nie obiecujemy wygranej, ale dajemy gwarancję zbliżenia się do celu, który każdy z nas chce osiągnąć w Lotto. Program ten stworzony jest właśnie dla Ciebie! Sprawdź nas i przekonaj się, a następnie dołącz do grona szczęśliwców! Wykorzystaj szansę!

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 14

2 898 0
4 brak zdjęcia
Patalong opisuje kolejnictwo w naszym kraju

Rozwój kolejnictwa w naszym kraju ruszył ostatnio naprzód, jednak nadal istnieje wiele problemów z nim związanych. W swoim blogu postanowiła zawrzeć je Anna Patalong dobrze orientująca się w temacie. Autorka postanowiła założyć swoją stronę internetową, na której zarysowuje dokładnie problem kolejnictwa na Śląsku i w całym kraju. Patalong zdobyła swoją wiedzę i doświadczenie na drodze pracy, którą wykonywała na stanowiskach managerskich właśnie w branży kolejowej. Dzięki temu charakteryzuje się ona kompetencją i dobrą znajomością przedstawianych przez siebie realiów kolejnictwa.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 14

1 406 0
5 brak zdjęcia
bezpieczny hosting internetowy

Firma Onemac, świadczy przeróżne usługi o charakterze informatycznym. Ma bardzo bogatą ofertę usług, którą prezentuje na swojej stronie internetowej. Pracownicy tej firmy, są dostępni dla swoich klientów przez cały czas, dlatego też mają opinię rzetelnych i kompetentnych. W ofercie firmy można znaleźć pozycję taką jak bezpieczny hosting, która cieszy się szczególną popularnością. Oferta ta spełnia wszelkie oczekiwania, nic więc dziwnego że najwięcej ludzi decyduje się na taką właśnie usługę. Wiadomo, że bezpieczny hosting zwykle przyciąga uwagę, zważywszy na niebezpieczne czasy.

Adres www:

Nasza ocena: 14

1 340 0
6 SolidWorks to dobry program. Oferta CadWorks.

Solidworks to program typu CAD. Ciągle zdobywa popularność dzięki swoim wciąż ulepszanym pakietom, które trafiają na rynek. Solidworks jest dostępny w kilku wersjach, mianowicie Premium, Professional, a także Standard. Na stronie internetowej firmy CadWorks można się zapoznać z dokładnymi opisami poszczególnych wersji. Koniecznie należy również dodać, że firma CadWorks oferuje zainteresowanym osobom szkolenia z zakresu właśnie obsługi programu i projektowanie produktu, do czego ten właśnie program powstał. SolidWorks to program, który zdobył już silną pozycję na rynku i jest ceniony przez specjalistów.

Adres www: http://www.cadworks.pl/

Nasza ocena: 14

1 097 0
7 brak zdjęcia
FPC - partner wielu firm poleca terminale kart płatniczych

FPC to marka, która powstała wiele lat temu. Od tamtej pory sukcesywnie poszerza swoją ofertę i grono zainteresowanych odbiorców. Propozycja marki obejmuje takie [pozycje jak kasy fiskalne, terminale kart płatniczych, drukarki, skanery, program magazynowy, sprzedażowy oraz wiele innych. Wszystkie są sprawne i posiadają wysoką jakość, co także wpływa na wybór wielu klientów. Terminale kart płatniczych to obecnie urządzenia bez których nie obejdzie się żadna firma, dlatego zajmują jedną z kluczowych pozycji w FPC. Marka sprowadza produkty specjalnie dla klientów.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 14

1 422 0
8 brak zdjęcia
zdjęcia na płótnie

Chcesz mieć dobre zdjęcia na płótnie? Wybierz ofertę firmy Alrami z warszawskiego Ursynowa. Oferuje ona druk zdjęcia na płótnie zarówno przesłanego przez klienta, jak i wybranego z galerii różnych fotografii, która jest dostępna na stronie internetowej firmy. Do wyboru jest siedem kategorii tych zdjęć - abstrakcja, architektura, krajobrazy, kwiaty, kuchnia, natura oraz zwierzęta. Klienci mogą też zlecić firmie Alrami druk plakatów, naklejek orz fotoboardów. Cała oferta dostępna jest na stronie internetowej firmy - artobrazy.pl.

Adres www:

Nasza ocena: 14

1 430 0
9 brak zdjęcia
Tani hosting, domeny, serwery - KEI

Rodzimy lider wśród firm dostarczających usługi hostingowe to KEI. Wieloletnia marka bazująca na ogromnym doświadczeniu i kompetencjach pracowników oferuje klientom wysoką jakość, ciekawą cenę i atrakcyjną, płynną współpracę. Tani hosting, domena czy serwer nie stanowią dla tej marki żadnego problemu. Tym zajmuje się na co dzień. Całodobowa kontrola nad technicznym działaniem systemu klienta oraz zaangażowanie w projekt sprawiają, że coraz więcej konsumentów jest zainteresowanych współpracą z tą marką. Tani hosting i inne usługi wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanych ludzi.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 14

1 215 0
10 brak zdjęcia
Innowacyjny system - inteligentny budynek

Czy współcześnie można użyć określenia inteligentny budynek? Zdecydowanie, odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, a to za sprawą renomowanego podmiotu gospodarczego, jakim jest firma MCX Telecom. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz oparcie współpracy z klientem na aktywnym dialogu zaprocentowało sukcesem w biznesie, który trwa do dziś. Wspomniany system inteligentny budynek to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na automatyczne sterowanie. Przedmiotem kierownictwa są takie elementy jak ogrzewanie, klimatyzacja czy oświetlenie. Oszczędność czasu i energii jest gwarantowana.

Adres www: www.gapp-wroclaw.pl

Nasza ocena: 14

1 303 0